+18° Київ +19° Варшава +12° Вашингтон

Роналду знову не забив: «Аль-Наср» вилетів у півфіналі Суперкубка Саудівської Аравії

UA.NEWS 27 Січня 2023 12:11

Зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду не допоміг «Аль-Насру» вийти до фіналу Суперкубка Саудівської Аравії. Португалець не відзначився результативними діями в другому поспіль офіційному матчі за свій новий клуб.

У півфіналі турніру команда португальця поступилася «Аль-Іттіхаду» – 3:1, пише TSN.

Кріштіану з'явився на полі в стартовому складі гостей та відіграв повний матч, проте не зміг відзначитися результативними діями.

Голи Ромаріньо та Амдалаха забезпечили господарям гандикап у два м'ячі після першого тайму. «Аль-Наср» скоротив відставання на 67-й хвилині зусиллями Андерсона Таліски. Однак останнє слово було за «Аль-Іттіхадом» – в компенсований час Шанкіті забив третій м'яч у ворота команди Роналду.

Португальський футболіст Кріштіану Роналду зіграв перший матч у Саудівській Аравії 19 січня проти французького ПСЖ, за який виступає аргентинець Ліонель Мессі.

Зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду дебютував за «Аль-Наср» у матчі 14-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти «Аль-Еттіфака».

Кріштіану Роналду отримає від «Аль-Нассра» 200 млн євро за просування заявки Саудівської Аравії на проведення ЧС-2022, яка сперечається за це право з Португалією, Іспанією та Україною.

Водночас португальська зірка Кріштіану Роналду не потрапив у рейтинг 50 найкращих футболістів 2022 року.