+9° Київ +11° Варшава +14° Вашингтон

«Шахтар» достроково завоював першість у Чемпіонаті України

Ілона Завальнюк 21 Червня 2020 13:40

Донецький клуб «Шахтар» за 5 турів до кінця турніру став чемпіоном України з футболу, здобувши перемогу над «Олександрією» у матчі 27-го туру УПЛ.

«Гірняки» виграли в «Олександрії» з рахунком 3:2. Перший гол забив лідер донецької команди Тайсон з пенальті на 13 хвилині, а на 49 хв рахунок зрівняв Євгеній Банада, гол Максима Третьякова з пенальті на 52 хв виводить «Олександрію» вперед – 1:2.  Менш ніж за 10 хвилин у ворота противнику пробив Тете (2:2), а на 78 хв він забив переможний м’яч за «Шахтар» - 3:2.

Як стало відомо, легіонер донецького «Шахтаря» Тайсон хоче повернутися у свій рідний бразильський клуб. Перехід він планує оформити взимку. Тим часом хорватський футболіст Йосип Піваріч близький до переходу з київського «Динамо» до «Динамо» із Загреба.

Нагадаємо, півфінальні матчі Кубка України пройдуть із революційною зміною правил.