+8° Київ +8° Варшава +11° Вашингтон

«Шахтар» з мінімальним відривом обіграв «Монако» на виїзді в кваліфікації ЛЧ

Ольга Коваль 18 Серпня 2021 07:27

Донецький «Шахтар» обіграв на виїзді в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів французький «Монако». Єдиний гол в матчі забив Педріні - 1:0.

До початку матчу букмекери не дуже вірили в «гірників», роблячи явним фаворитом матчу і всього протистояння «Монако». Однак з перших хвилин гравці «Шахтаря» показали, що їх недооцінювати не варто.

«Шахтар» діяв досить агресивно в пресингу, часто накриваючи гравців «Монако» на їх же половині. А завершився початковий відрізок божевільним проходом Педріні, який продерся через центр і відразу чотирьох гравців французького клубу в штрафну, і розвів м'яч і воротаря суперників по різним кутам - 1:0.

Після голу монегаски трохи прокинулися, і стали огризатися. Спершу це були дальні удари. А ближче до кінця тайму Матвієнко мало не «привіз» гол у свої ворота.

Далі французи продовжили тиск на гравців «Шахтаря», але все ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги українського клубу.

На старті другого тайму від гола «гірників» врятував Трубін, який витягнув м'яч з нижнього кута після удару Головіна з лінії штрафної. Повторив подвиг український голкіпер і на 57-й хвилині, коли Бен Ядер обіграв Матвієнка в штрафний і пробив метрів з п'яти, хоч і з гострого кута. Трубін встиг виставити ногу і відвести небезпеку від своїх воріт.

До кінця матчу французи продовжували тиснути, але взяти ворота суперника так і не змогли. У підсумку мінімальна перемога «Шахтаря» 1:0. Матч-відповідь відбудеться 25 серпня в Харкові.