$ 39.33 € 42.35 zł 9.83
+16° Київ +14° Варшава +19° Вашингтон

«Шахтар» у матчі з двома вилученнями драматично вилетів з Юнацької ліги УЄФА

UA.NEWS 09 Лютого 2023 11:47

Донецький «Шахтар» поступився хорватському «Хайдуку» в 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Поєдинок завершився перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Гол 15-річного хорвата вибив «гірників» з турніру.

Єдиний гол у цій зустрічі хорвати забили наприкінці другого тайму, пише видання TSN.

Навіс з правого флангу замкнув 15-річний хорватський захисник Лука Вушкович.

Завершували матч команди не в повних складах. На 88-й хвилині пряму червону картку отримав Вушкович, а на 90+6-й хвилині у донеччан був вилучений Олександр Роспутько.

Таким чином, «Шахтар» попрощався з Юнацькою лігою УЄФА, а «Хайдук» вийшов до 1/8 фіналу.

Раніше до наступної стадії змагань пробився інший український клуб – «Рух». Львів'яни у серії пенальті здолали міланський «Інтер».

Переможці поєдинків 1/16 фіналу в 1/8 фіналу зіграють з командами, які фінішували першими в групах Шляху Ліги чемпіонів. Жеребкування плейоф відбудеться 13 лютого, а матчі наступного раунду турніру заплановано на 28 лютого та 1 березня.

Раніше донецький «Шахтар» купив форварда уругвайського «Бостон Рівер» Кевіна Келсі.

Англійський «Брайтон» зробив трансферну пропозицію по захиснику донецького «Шахтаря» Миколі Матвієнку.

Пізніше англійський «Брайтон» зробив покращену пропозицію донецькому «Шахтареві» щодо трансферу українського захисника Миколи Матвієнка, проте отримав відмову.