UA.NEWS 11 Січня 2023 13:20

Аргентинський тренер Дієго Сімеоне вирішив залишити «Атлетіко» після 12 років на посаді головного тренера мадридського клубу.

Про це повідомляє видання El Chiringuito.

За інформацією джерела, Дієго Сімеоне повідомив виконавчому директору «Атлетіко» Мігелю Анхелю Хілю Маріну про те, що залишить іспанську команду після завершення нинішнього сезону.

Причиною стали невдачі мадридців, які вперше за час своїх виступів у Лізі чемпіонів фінішували у групі останніми та не змогли вийти навіть до плей-офф Ліги Європи. У чемпіонаті Іспанії «Атлетіко» йде п'ятим.

52-річний Дієго Сімеоне тренує «Атлетіко» з 2011 року. Під його керівництвом мадридці двічі перемагали у Лізі Європи, виходили до фіналу ЛЧ та двічі вигравали чемпіонат Іспанії.

Раніше мадридський “Атлетико” оголосив про продовження контракту з атакуючим півзахисником Джуліано Сімеоне.

Мадридський Реал переміг Атлетіко в дербі та повернув собі лідерство у чемпіонаті Іспанії з футболу за підсумками шести турів.

«Барселона» на виїзді обіграла мадридський «Атлетіко» в центральному поєдинку 16-го туру іспанської Ла Ліги – 0:1. Каталонці на три очки відірвалися від «Реала» в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.