$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+15° Київ +13° Варшава +11° Вашингтон

«Сокіл» став чемпіоном України сезону-2023/2024

UA.NEWS 29 Березня 2024 13:08

Команда «Сокіл» здобула перемогу над «Кременчуком» та стала переможцем чемпіонату України з хокею сезону-2023/2024.

Про це повідомляє портал champion.

Поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь киян. У середині першого періоду лідер Кременчука Віталій Лялька відкрив рахунок, але вже за кілька хвилин Володимир Чердак відновив паритет. На початку другого періоду 18-річний Максим Жеребко вивів Сокіл уперед, а на 8 хвилині Чердак оформив дубль.

Після відновлення матчу Святослав Тимченко зумів відіграти одну шайбу, однак цього не вистачило для переведення гри в овертайм.

Київський клуб втретє поспіль став чемпіоном України з хокею та 15-й раз в історії.

Шайби були забиті:  1:0 - 12:34 Лялька, 1:1 - 16:50 Чердак, 1:2 - 25:20 Жеребко, 1:3 - 47:55 Чердак, 2:3 - 53:29 Тимченко.

Нагадаємо, що Збірна України вчетверте поспіль зіграє на чемпіонаті Європи з футболу. В березні команда Сергія Реброва подолала відбірковий плей-оф, обігравши Боснію та Герцеговину й Ісландію з однаковим рахунком 2:1.

Тренерський штаб збірної України визначився зі списком футболістів, які зможуть зіграти у фіналі плей-оф кваліфікації Євро-2024 проти команди Ісландії.

У рамках півфінального матчу плей-оф відбору чемпіонату Європи-2024 збірна України переграла команду Боснії і Герцеговини (2:1).

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.