$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+9° Київ +5° Варшава +22° Вашингтон

Старт Ліги Європи: перемога «Динамо», поразка «Зорі»

Олег Бесараб 15 Вересня 2017 11:17

Київське «Динамо» успішно стартувало в матчі першого туру групового етапу Ліги Європи проти албанського «Шкендербеу». Луганська «Зоря» поступилася шведському «Естерсунду».

Матч «Динамо» - «Шкендербеу», який пройшов в Києві на НСК «Олімпійський», завершився з рахунком 3: 1. В кінці першого тайму Гіергі Музака вивів албанську команду вперед. Але підопічні Олександра Хацкевича здолали команду «снігових вовків» завдяки трьом голам у другому таймі Сергія Сидорова, Жуніора Мораеса і Мбокані. У паралельному матчі групи В «Янг Бойз» зіграв внічию з «Партизаном» - 1: 1. На 11 хвилині за сербський клуб гол забив Марко Янкович. За три хвилини рахунок зрівняв гравець швейцарського клубу Крістіан Фасснахт.

Луганська «Зоря» неприємно здивувала своїх уболівальників, програвши в стартовому матчі групового етапу Ліги Європи шведському «Естерсунду». Протягом першого тайму жодній із команд не вдалося забити гол у ворота супротивника. Гравці намагалися шукати слабкі місця суперників, але помилки і неточності в атаках завадили відкрити рахунок. На 50-й хвилині гравець шведської команди Годдаш забив перший гол, відправивши м'яч у ворота «Зорі». Арбітр додав чотири хвилини до основного часу, в які шведам вдалося забити ще один гол.

Поєдинок 1 туру групового етапу Ліги Європи Арсенал - Кельн розпочався на годину пізніше запланованого часу через 20-тисячний натовп німецьких уболівальників, який прибув в Лондон при тому, що німецьким фанатам було виділено лише 2900 квитків. Решта вирішили прориватися на стадіон з боєм, ледь не зірвавши матч. Ті ж, хто не прорвався на стадіон, розбрелися по Лондону, паралізувавши рух по центральній частині столиці, а потім влаштували масові заворушення у місті. «Арсенал» переміг «Кельн» з рахунком 3-1.

Янг Бойз - Партизан 1: 1

Раніше в Європі пройшов перший етап Ліги Чемпіонів. А футбольний клуб «Маріуполь» відмовився перегравати матч з київським «Динамо».