$ 39.49 € 42.49 zł 9.83
+21° Київ +19° Варшава +21° Вашингтон

Світоліна поступилась першій ракетці світу у півфіналі турніру в Маямі

UA.NEWS 02 Квітня 2021 18:36

Українська тенісистка Еліна Світоліна програла австралійці Ешлі Барті у турнірі WTA 1000 в Маямі

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Світоліна поступилась Барті у двох сетах з однаковим рахунком - 3:6. Матч тривав 1 годину і 27 хвилин. Українка подала 2 подачі на виліт (проти 7 у Барті), зробила 1 подвійну помилку та реалізувала 2 брейкпойнти з 7.

У фіналі Барті зіграє з Б’янкою Андреєску з Канади, яка у другому півфінальному поєдинку здолала Марію Саккарі з Греції.

Miami Open - WTA1000

1/2 фіналу

2 квітня

Еліна Світоліна (Україна)- Ешлі Барті (Австралія) - 3:6, 3:6

Як відомо, 28 березня у 1/8 фіналу турніру WTA у Маямі Еліна Світоліна перемогла чешку Петру Квітову.

31 березня у чвертьфіналі турніру WTA у Маямі Світоліна перемогла латвійку Анастасію Севастову.

У лютому п’ята ракетка світу Еліна Світоліна поступилася представниці США Джесіці Пегулі в 1/8 фіналу Australian Open.

Раніше, у 1/8 фіналу турніру WTA у Мельбурні українка Еліна Світоліна перемогла Олену Остапенко із Латвії.

У жовтні 2020 року перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Франції, отримавши розгромну перемогу над француженку Каролін Гарсією.

Журнал Cosmopolitan визнав тенісистку Еліну Світоліну найкращою спортсменкою України 2020 року.