+12° Київ +13° Варшава +10° Вашингтон

Українка Бех-Романчук здобула срібло на етапі «Діамантової ліги»

UA.NEWS 01 Липня 2022 11:09

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук показала гарний результат у стрибках в довжину на етапі «Діамантової ліги». Вона посіла друге місце.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Марина Бех-Романчук виграла срібло у стрибках в довжину в шведському Стокгольмі. У п’ятій спробі українка продемонструвала результат 6.76 м, що дозволило їй стати другою у фінальному протоколі.

Британка Лоррейн Юген показала результат 6.81 м - це її особистий рекорд сезону та перша позиція у змаганнях в Стокгольмі.

Бронзу завоювала Хадді Санья зі Швеції.

Раніше українець Михайло Романчук уперше у кар’єрі виступив на чемпіонаті світу на відкритій воді, фінішувавши третім на дистанції 5 км із результатом 53 хвилини 13,90 секунди.

На благодійному аукціоні, організованому для збору коштів для ЗСУ, була продана футболка з автографом п’ятиразового володаря «Золотого м’яча» Кріштіану Роналду, підписана ним на матчі Португалія – Україна, який відбувся 22 березня 2019 року в Лісабоні. Ця футболка належала 14-річному хлопцю з Івано-Франківська Володимиру Романчуку.

Удруге в історії відразу троє українських тенісисток змогли подолати стартове коло Вімблдона, вигравши перші матчі в основній сітці турніру.