$ 39.5 € 42.95 zł 10.08
+17° Київ +17° Варшава +16° Вашингтон

Україна стала переможницею медального заліку чемпіонату світу з парабіатлону

UA.NEWS 12 Березня 2024 14:32

Україна стала переможницею медального заліку чемпіонату світу з парабіатлону. Українці завоювали 20 медалей: 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових. І стали найкращими як за кількістю «золота», так і за кількістю нагород загалом.

Про це повідомляє «Суспільне-спорт».

Як українські парабіатлоністи виступили на світовій першості: усі призери та медальний залік.

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті світу-2024 з парабіатлону, що відбувся в канадському Принс-Джорджі. За чотири змагальні дні на турнірі розіграли медалі в чотирьох дисциплінах: спринті, індивідуальній гонці, спринт-персьюті, що вперше ввійшов до програми, та командному спринті. Спортсмени змагалися в трьох класах: стоячи, сидячи та з порушеннями зору.

Україну на цій світовій першості представили 24 біатлоністи та вісім гайдів, або лідерів, які супроводжували атлетів з порушеннями зору.

Упродовж змагань "синьо-жовті" завоювали двадцять нагород — вісім золотих, сім срібних та п'ять бронзових — та посіли перше місце в медальному заліку. Дев'ять нагород, зокрема чотири золоті, українські біатлоністи здобули в класі стоячи, вісім, серед яких два «золота», — у категорії атлетів з порушеннями зору, і ще три (два «золота») — в класі сидячи.

Нагадаємо, що перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла подолати третє коло турніру WTA 1000 в Індіан-Веллсі (США).

Українська тенісистка успішно стартувала на змаганнях WTA 125 Puerto Vallarta Open у Мексиці із призовим фондом $115,000.

Даяна Ястремська вийшла до 1/4 фіналу змагань, обігравши у четвертому колі посіяну під 18-м номером «нейтральну» білоруску Вікторію Азаренко — 7:6 (8:6), 6:4.

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна повернулася до топ-20 найкращих тенісисток світу.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.