+13° Київ +16° Варшава +13° Вашингтон

Україна взяла золото Олімпіади у фристайлі

Олег Бесараб 18 Лютого 2018 15:11

Олександр Абраменко з Миколаєва завоював першу медаль для України на Олімпіаді в Пхенчхані, здобувши «золото» у фристайлі.

У першому кваліфікаційному фіналі наш спортсмен посів друге місце, легко вийшовши у фінал №2. У другому відбірковому фіналі українець знову ідеально виконав стрибок, зайнявши проміжне четверте місце. У вирішальному фіналі Олександр бездоганно виконав всі елементи, ставши переможцем Ігор-2018. Срібло дісталося китайцю Цзя Цоньяня - 128.05. Бронза у росіянина Іллі Бурова - 122.17.

Це перша в історії України медаль в чоловічому фристайлі, і третій зимовий вид спорту, де Україна має золото. До цього в нашій країні були олімпійські чемпіони тільки з фігурного катання та біатлону.

Тепер в загальнокомандному заліку Україна ділить 17 місце з Польщею, у якій також єдина золота медаль.

Раніше повідомлялося про невдалий виступ на Олімпіаді українських біатлоністок.