$ 39.6 € 43.07 zł 10.1
+15° Київ +14° Варшава +16° Вашингтон

Українець Бєлінський виграв третій одиночний титул ITF у кар'єрі

jour12 06 Травня 2024 14:12

20-річний киянин В'ячеслав Бєлінський став переможцем турніру Міхнародної тенісної федерації (ITF) у хорватському місті Осієк.

У вирішальному матчі український тенісист (№559 ATP), посіяний під третім номером, за годину обіграв Мілі Полічака з Хорватії (№754 ATP) - 6:2, 6:0.

Цікаво, що 2022 року Полічак був чемпіоном юніорського Вімблдона.

Для Бєлінського це був третій одиночний титул ITF. Перші два фінали український тенісист також вигравав у Хорватії - Спліті та Опатії.

Нагадаємо, українська тенісистка Даяна Ястремська у 1/2 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії зазнала поразки від китаянки Чжен Ціньвень.

Даяна Ястремська вийшла до 1/4 фіналу змагань, обігравши у четвертому колі посіяну під 18-м номером «нейтральну» білоруску Вікторію Азаренко — 7:6 (8:6), 6:4.

Український тенісист Ілля Марченко здобув право грати в 1/4 фіналу змагань ATP Challenger 125 у місті Пусан (Республіка Корея) із призовим фондом $164,000.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини