$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+21° Київ +23° Варшава +30° Вашингтон

Українець Касьянов став одним з кращих багатоборців у Decastar

Ольга Коваль 19 Вересня 2017 12:30

Український легкоатлет Олексій Касьянов увійшов до трійки найсильніших у заключному турнірі сезону у багатоборців Decastar у Франції. Про це повідомила Федерація легкої атлетики.

За сумою десятиборства Касьянов набрав 8016 очок та увійшов у трійку лідерів. Другий день змагань українець почав з результату 14,21 секунд у бігу на 110 метрів з бар’єрами. Після цього дістав результат 46,99 метрів у метанні диска та стрибнув з жердиною на 4,55 метрів. Після восьми видів змагань Касьянов посів друге місце. Однак у метанні списа українець поступився німцю і, як наслідок, посів призове третє місце турніру.

Першість посів канадієць Деміан Ворнер, «срібло» взяв німець Кай Казмірек.

Раніше стало відомо, що збірна України з важкої атлетики може виявитися в числі дев’яти команд, яким буде заборонено приймати участь в чемпіонаті світу в американському Анахаймі через допінг.