$ 40.7 € 43.73 zł 10.16
+22° Київ +17° Варшава +28° Вашингтон

Українські гімнасти здобули п'ять медалей на Кубку світового виклику у Болгарії

jour12 27 Травня 2024 08:33

Українські гімнасти у другий день фіналів Кубка світового виклику у болгарській Варні вибороли три медалі.

Про це повідомили у Міністерстві спорту.

Дві з цих нагород на рахунку Назара Чепурного. Він здобув «золото» в опорному стрибку (14.383 бала) та «срібло» у вправах на паралельних брусах (14.300 бала).

Діана Лобок стала срібною призеркою у вправах на колоді (13.033 бала). 15-річна гімнастка вперше піднялася на подіум змагань такого рівня.

Наші гімнасти загалом здобули 5 медалей (одну золоту, три срібні та одну бронзову) на FIG World Challenge CUP у Варні.

Також Єлизавета Губарева здобула «срібло» у вправах на різновисотних брусах, а Олег Верняєв «бронзу» у вправах на кільцях (14.066).

Нагадаємо, що рейтинг найбільш оплачуваних спортсменок за підсумками 2023 року очолили провідні тенісистки планети. Однак перша ракетка світу Іга Свьонтек втратила позиції.

Українські спортивні гімнасти піднялися на подіум у перший день фіналів. Наші спортсмени вибороли відразу кілька нагород на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.