$ 39.5 € 42.95 zł 10.08
+25° Київ +25° Варшава +16° Вашингтон

Українські гімнасти взяли золото та срібло на Кубку світу

Олег Бесараб 18 Лютого 2024 19:19

Українські спортивні гімнасти Ілля Ковтун та Олег Верняєв виграли золото та срібло на етапі Кубка світу в єгипетському Каїрі.

Як пише НВ, українці завоювали медалі у вправах на паралельних брусах. Ілля Ковтун виборов золото з сумою балів 15,600. Олімпійський чемпіон Олег Верняєв став срібним призером з оцінкою 15,230. Третім став Жоссімар Кальво Морено з Колумбії.

Раніше срібну медаль нашій збірній сьогодні приніс в опорному стрибку Назар Чепурний, який набрав у сумі за два стрибки 14,900.

У жовтні 2023 Ілля Ковтун піднявся на п'єдестал чемпіонату світу зі спортивної гімнастики в бельгійському Антверпені.

16 квітня 2023 український гімнаст Ілля Ковтун виборов «золото» у вправах на паралельних брусах на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, що триває у турецькій Анталії.

⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.