$ 40.73 € 43.6 zł 9.96
+24° Київ +27° Варшава +24° Вашингтон

Український каратист Горуна здобув "бронзу" на чемпіонаті Європи

jour12 17 Травня 2024 15:08

Спортсмен зі Львівщини Станіслав Горуна посів третє місце в командних змаганнях з розділу карате – куміте на чемпіонаті Європи.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Чемпіонат Європи з карате серед дорослих проходив з 5 по 14 травня в хорватському місті Задар. У заході взяли участь 578 спортсменів з 51 команди Європи.

Збірна України здобула три бронзові нагороди на чемпіонаті Європи

Загалом Національна збірна України з карате, до складу якої увійшли 20 найкращих каратистів, здобула три бронзові нагороди чемпіонату Європи. Дві медалі – індивідуальні та одна в команді.

Спортсмен зі Львівщини Станіслав Горуна посів третє місце саме в командних змаганнях з розділу карате – куміте. Разом з ним виступали Андрій Заплітний (Чернівецька область), Валерій Чоботар (Чернівецька область), Андрій Торошанко (Київ), Різван Талібов (Чернівецька область), Валерій Сонних (Київ), Костянтин Цимбал (Київ).

Українці здобули пряму ліцензію на перший командний чемпіонат світу з карате

«Хоча українці поступилися в першому протистоянні суперникам з Італії з рахунком 1:3, але змогли вибороти перемоги над збірними Албанії та Македонії та вийшли у бронзовий фінал. У цьому емоційному поєдинку вони перемогли збірну Туреччини з рахунком 3:1, ставши бронзовими призерами чемпіонату Європи», – йдеться у повідомленні.

Також, за словами начальника управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Романа Хім’яка, крім бронзової нагороди на чемпіонаті Європи, українці здобули пряму ліцензію на перший командний чемпіонат світу з карате 2024, який відбудеться з 22 по 24 листопада в Памплоні (Іспанія).

Раніше у Ліньяно-Сабб’ядоро (Італія) завершився юніорський етап Кубка Європи з дзюдо. На змаганнях, де виступали 496 спортсменів із 29 країн, до числа призерів увійшли два представники України.

А у межах підготовки до відбору Євро-2025 (U19) з футзалу юнацька збірна України провела у гостях другий спаринг з угорськими однолітками.

Збірна України з конкуру розпочала міжнародний змагальний сезон з двох медалей.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.