$ 39.3 € 42.25 zł 9.8
+9° Київ +12° Варшава +30° Вашингтон

Українська збірна здобула «золото» на чемпіонаті Європи з біатлону

Ілона Завальнюк 27 Лютого 2020 18:45

Українські біатлоністи перемогли у змішаній естафеті на чемпіонаті Європи з біатлону, який проходить у білоруському місті Раубічі. Друге місце посіли росіяни, а третє – норвежці.

Збірну України на турнірі представляли Валентина Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима і Дмитро Підручний. Українці закінчили естафету за 1 годину 11 хвилин 32,1 секунди та відстріляли 9 додаткових патронів.

Усього у чемпіонаті взяли участь 22 команди.

Відзначимо, що Естонія не змогла прийняти чемпіонат Європи з біатлону через дефіцит снігу. Тому турнір перенесли в білоруські Раубічі.

Чемпіонат проходить з 26 лютого по 1 березня, а фінальний етап - з 5 по 8 березня.

Нещодавно українки перемогли в першості Європи зі стрільби по рухомій мішені з 10 метрів. Також збірна України виграла 25 медалей на Кубку Європи з кікбоксингу WAKO.