$ 39.52 € 42.36 zł 9.81
+15° Київ +15° Варшава +22° Вашингтон

Українські спортсмени здобули три медалі на важливих змаганнях в Угорщині

Ілона Завальнюк 20 Серпня 2020 07:49

Українські легкоатлети вдало виступили на етапі турніру World Athletics Continental Tour в Секешфехерварі, завоювавши два срібла та бронзу. Про це повідомила Федерація легкої атлетики України.

Стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук посіла друге місце, виконавши стрибок 6,76 метра, перше місце здобула білоруска Анастасія Мирончук-Іванова, яка випередила українку всього на сантиметр.

Друге «срібло» виборола Анна Рижикова в бігу на 400 метрів з бар'єрами, подолавши дистанцію за 55,86 секунди.

Бронзу Україні на престижних змаганнях приніс метальник молота Михайло Кохан. Спортсмен продемонстрував результат 77,78 метра – особистий рекорд.

[gallery size="plate_620_400" ids="299191,299190"]

World Athletics Continental Tour існує з осені 2019 року і є другим за значущістю легкоатлетичним турніром після «Діамантової ліги».

Раніше українські легкоатлети здобули золото та срібло чемпіонату Європи. Також Україна увійшла у десятку кращих команд Європи з літніх видів спорту. На початку року українська легкоатлетка побила світовий рекорд зі стрибків у висоту.