$ 40.71 € 43.92 zł 10.21
+20° Київ +17° Варшава +29° Вашингтон

УЄФА відкрив справу проти лідера збірної Англії за непристойний жест у матчі Євро-2024

jour12 02 Липня 2024 13:15

Європейський союз футбольних асоціацій (УЄФА) відкрив дисциплінарну справу проти футболіста збірної Англії Джуда Беллінгема.

Про це повідомив офіційний сайт організації.

21-річного півзахисника звинувачують у можливому порушенні правил поведінки під час матчу.

В 1/8 фіналу Євро-2024 Англія зустрічалася зі Словаччиною та здобула перемогу в овертаймі з рахунком 2:1.

Беллінгем забив переможний гол, після чого поцілував руку і вказав на свої статеві органи. За підсумками розслідування футболіст може отримати дискваліфікацію, якщо його провину буде доведено.

Також звинувачення у заворушеннях та використанні піротехніки вболівальниками під час поєдинку отримала Футбольна асоціація Англії.

Нагадаємо, збірна Англії вийшла до чвертьфіналу ЧЄ, де 6 липня зіграє зі Швейцарією.

Раніше збірна Іспанії здобула розгромну перемогу над Грузією у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 з футболу.

Також нагадаємо, що національна збірна України з футболу не пройшла у 1/8 чемпіонату Європи в Німеччині, зайнявши останнє місце у групі Е.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.