+17° Київ +17° Варшава +18° Вашингтон

Відео: «Шахтар» обіграв «Динамо» в третьому турі УПЛ

UA.NEWS SAV 10 Серпня 2019 19:42

«Шахтар» обіграв «Динамо» у матчі третього туру української Прем’єр-ліги.

Поєдинок у Києві на НСК «Олімпійський» завершився з рахунком 2:1, повідомляє РБК-Україна.

Рахунок в поєдинку на 21-й хвилині відкрив Жуніор Мораес. П’ятою він філігранно замкнув передачу з флангу у виконанні Манора Соломона. Однак ще до перерви «Динамо» відігралося – ударом головою відзначився Жерсон Родрігес, для якого цей мёяч став дебютним у футболці киян.

Перемогу команді Луїша Каштру приніс Марлос, який своїм ударом поставив крапку в матчі на 64-й хвилині.

Після закінчення матчу на поле сталася сутичка. У кадр трансляції потрапив фрагмент бійки – перепалка Карлоса де Піни з Аланом Патріком, а також поштовх з боку Франа Соля.

«Де Пена щось не поділив з Тайсоном. Через це все сталося», - прокоментував епізод в ефірі FootballHub півзахисник «Динамо» Денис Гармаш.

Нагадаємо, 29 липня київське «Динамо» обіграло чинного чемпіона і володаря Кубка країни донецький «Шахтар» в матчі за Суперкубок України 2019 року. Поєдинок на стадіоні «Чорноморець» в Одесі завершився з рахунком 2:1.

Нещодавно «Динамо» продовжило контракт з футболістом молодіжки, який виграв чемпіонат світу.

Тим часом ціна на півзахисника «Динамо» Віктора Циганкова зросла на 7 млн ​​євро і становить 20 мільйонів. Він став найдорожчим футболістом УПЛ.