$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+10° Київ +17° Варшава +16° Вашингтон

Відео: українець виграв чемпіонат Європи з греко-римської боротьби

UA.NEWS SAV 14 Квітня 2019 10:23

Український спортсмен Жан Беленюк став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби.

«Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 87 кг, здобуває переконливу перемогу у фіналі над Ісламом Аббасовим з Азербайджану і виграє чемпіонат Європи», - йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зазначив, що Беленюк після перемоги станцював «гопак».

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Жан Беленюк здобув срібну медаль у ваговій категорії до 87 кг на Чемпіонаті світу з вільної, жіночої та греко-римської боротьби в Будапешті.

Раніше Беленюк уперше відвідав батьківщину свого батька – Руанду. А пранкер Лексус розіграв міністра спорту Ігоря Жданова та олімпійського призера Жана Беленюка.