+15° Київ +8° Варшава +24° Вашингтон

Відео: у чемпіонаті Італії голкіпер забив гол ударом від своїх воріт

UA.NEWS 08 Листопада 2022 13:27

У третьому дивізіоні чемпіонату Італії був забитий гол, який не часто побачиш у професійному футболі.

26-річний воротар «Мессіни» Міхал Левандовскі, однофамілець знаменитого нападника «Барселони» Роберта Левандовскі, забив неймовірний гол ударом зі своєї половини поля.

«Мессіна» на 33-й хвилині матчу проти клубу «Монтерозі» отримала право пробити штрафний зі своєї половини поля. Воротар команди завдав удару з приблизно 80 метрів. Пролетівши все поле, м'яч вдарився об газон, перелетів воротаря суперника і влучив у сітку воріт.

Цей диво-гол допоміг «Мессіни» виграти поєдинок з рахунком 3:2.

Завдяки цьому результату «Мессіна» піднялася з останнього місця своєї групи серії С. В активі команди 10 набраних очок.

Свого часу «Мессіна» 10 сезонів провела в Серії А. Їх найвище досягнення - 7-е місце в сезоні-2004/05.

Раніше польський футболіст Роберт Левандовськи повідомив, що має намір залишити німецьку «Баварію» заради переходу в іспанський «Реал».

«Ліверпуль» став у чемпіонаті Англії першою командою з сезону 1988/89, яка у 14 гостьових матчах поспіль забила щонайменше два голи.

28 серпня «Барселона» в рамках 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу зіграла на стадіоні «Камп Ноу» з «Вальядолідом». Гра завершилася розгромною перемогою каталонського клубу з рахунком 4:0. На 24-й хвилині з передачі Рафіньї рахунок у матчі відкрив Роберт Левандовскі.