+13° Київ +16° Варшава +13° Вашингтон

Відео: Ярмоленко зіграв перший матч після травми

Ілона Завальнюк 12 Липня 2019 07:08

Футболіст української збірної і гравець лондонського клубу «Вест Гем» уперше за 9 місяців зіграв у товариському матчі проти австрійського «Альтаха».

Півзахисник «Вест Гема» вийшов на поле у ​​другому таймі, гра завершилася з рахунком 3:2 на користь англійців.

Нагадаємо, Ярмоленко не грав з жовтня минулого року після того, як отримав розрив сухожилля на 40-й хвилині матчу дев’ятого туру чемпіонату Англії між «Вест Гемом» і «Тоттенхемом». Спочатку повідомлялося, що він травмував гомілкостоп, проте незабаром лікарі повідомили, що травма серйозніша, ніж вважалося раніше – розрив ахіллового сухожилля правої ноги, потрібна операція і принаймні шестимісячний період реабілітації. У травні 2019 Ярмоленко розпочав тренування у загальній групі команди.