+9° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Друга ракетка України впевнено перемогла білоруську тенісистку на старті престижного турніру в Мексиці

jour12 18 Жовтня 2022 12:24

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла білоруску Олександру Саснович в першому раунді турніру WTA 1000 у Гвадалахарі (Мексика).

Для перемоги Костюк знадобилися два сети, які тривали трохи більше години.

У першому сеті Костюк програла суперниці лише один гейм — 6:1. У другій партії українка продовжила домінувати на корті, вигравши чотири чужі подачі - 6:3.

У другому раунді Костюк зіграє з Марією Саккарі з Греції.

Марта Костюк (Україна) — Александра Саснович (Білорусь) 2:0 (6:1, 6:3)

Жіноча тенісна асоціація (WTA) оновила світовий рейтинг. Перша ракетка України піднялася на дві позиції і тепер займає в світовому рейтингу 43-тє місце.

Раніше експерша ракетка України Еліна Світоліна, яка перебуває в декреті, згідно з новим рейтингом опустилася одразу на 35 сходинок і посіла в WTA 161-е місце.

Дует українок у складі Людмили та Надії Кіченок у вирішальному матчі турніру WTA в естонській столиці здолав американсько-німецьку пару Ніколь Меліхар і Лаури Зігемунд.

Українська теніситка Марта Костюк після перемоги на змаганнях у Порторожі (Словенія) увійшла до топ-40 парного рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).