$ 40.55 € 43.53 zł 10.08
+26° Київ +19° Варшава +29° Вашингтон

Євро-2024: перша команда вийшла у плей-офф чемпіонату

Олег Бесараб 19 Червня 2024 21:37

Збірна Німеччини у другому турі групового етапу чемпіонату Європи перемогою над Угорщиною достроково забезпечила собі путівку в 1/8 фіналу.

Як пише Bild, у Штутгарті відбувся другий матч футбольної збірної Німеччини на домашньому чемпіонаті Європи. У першому таймі німці відкрили рахунок. Ілкай Гюндоган у штрафному переграв угорського голкіпера та захисника, після чого Джамалу Мусіале віддав гольовий пас. У другому таймі забив сам Гюндоган, гра завершилася з рахунком 2-0.

Завдяки другій перемозі Німеччина набирає шість очок і гарантує собі достроковий вихід із групи А в ⅛ фіналу.

Тим часом, національна команда Хорватії зіграла нічию 2-2 зі збірною Албанії у другому турі групового етапу чемпіонату Європи.

Також нагадаємо, що форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду встановив новий рекорд на чемпіонатах Європи з футболу.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.