$ 40.55 € 43.53 zł 10.08
+26° Київ +19° Варшава +29° Вашингтон

Збірна України розпочала з важкої поразки на Євро-2024: відео голів

Олег Бесараб 17 Червня 2024 17:57

У першому матчі групового етапу чемпіонату Європи з футболу збірна України зазнала поразки від команди Румунії з рахунком 3-0.

На 29 хвилині голкіпер українців Лунін помиляється, вибиваючи м’яч на суперника, потім слідує пас на Ніколає Станчу, який потужним ударом в «дев'ятку» з-за меж штрафного відкриває рахунок.

На 53 хвилині швидка атака збірної Румунії завершилася новим взяттям воріт української команди. Резван Марін дальнім ударом метрів з 35-ти поцілив у дальній нижній кут воріт Луніна.

Вже за кілька хвилин Румунія забиває третій гол. Після розіграшу кутового Ман пройшов кількох українських захисників, прострілив у центр на ногу Дрегушу, і той легко переправив його в сітку воріт.

Раніше повідомлялося, що на «Арені Мюнхен», де пройде матч першого туру групового етапу Євро-2024 у збірної України буде невелика перевага над суперником. На матчі очікується майже 60 тисяч глядачів.

У Мюнхені перед матчем збірної України на Євро-2024 встановили секцію трибуни харківського стадіону «Сонячний», посічену уламками російської ракети.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.