Світоліна потрапила у ¼ фінал турніру WTA Premier

Поділитись:

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна виграла на відмові опонентки і пройшла в ¼ фінал турніру WTA Premier у Штутгарті. Чешка Маркета Вондрусова знялася по ходу третього сету, на той момент рахунок був 2:6, 6:1, 3:2 на користь українки. Матч тривав 1 годину і 32 хвилини, повідомляється на офіційному сайті змагань.

Наступною суперницею українки стала сьома ракетка світу француженка Каролін Гарсія, яка насилу обіграла 15-річну українку Марту Костюк – 1:6, 6:3, 5:7. Цей турнір став для Костюк першим у категорії WTA, раніше вона виступала тільки на турнірах ITF.

Світоліна і Гарсія зустрічалися тричі. У минулому сезоні два матчі виграла француженка. В активі українки перемога в їх першому очному поєдинку. Раніше всі три матчі тенісистки провели на харді.

Нагадаємо, чотири українські тенісистки виступлять в основній сітці Roland Garros.