+13° Київ +15° Варшава +14° Вашингтон

Тенісистка Ястремська вийшла в фінал турніру WTA International в Страсбурзі

Ольга Коваль 25 Травня 2019 09:36

19-річна українська тенісистка, 42-я ракетка світу Даяна Ястремська, вийшла в фінал турніру серії WTA International в Страсбурзі. Українка обіграла в півфіналі 11-й номер світового рейтингу Аріну Соболенко з Білорусі. Зустріч завершилася з рахунком 6:4, 6:4.

Як повідомляє Великий теніс України, спортсменки провели на корті 1 годину і 26 хвилин. За цей час Ястремська виконала 2 ейси, допустила дві подвійні помилки і виграла 3 гейми на прийомі. Соболенко зробила 5 ейсів, 9 раз помилилася при введенні м'яча в гру, а також реалізувала 1 брейк-поінт.

У фіналі турніру в Страсбурзі суперницею Ястремської стане переможниця пари Хлое Паке (№223 WTA) - Каролін Гарсія (№24 WTA).

Відзначимо, Даяна Ястремська втретє в кар'єрі зіграє в фіналі турнірів WTA. Попередні два вирішальних матчі вона виграла. Після Страсбургу українка вирушить на Ролан Гаррос, де вже відома її суперниця в першому колі.

Нагадаємо, в минулому листопаді рекордним для Ястремської стало 58-е місце рейтингу. А в жовтні вона обіграла екс-першу ракетку світу, дворазову переможницю турнірів Великого шолома іспанку Гарбінє Мугурусу у другому колі турніру в Люксембурзі. Також 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконгу, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).