$ 44.37 € 51.11 zł 12.04
+18° Київ +20° Варшава +22° Вашингтон

Раді пропонують виплатити 15 млн грн сім’ям загиблих рятувальників

UA NEWS 05 Лютого 2026 16:48
Раді пропонують виплатити 15 млн грн сім’ям загиблих рятувальників

Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендував Верховній Раді ухвалити у другому читанні законопроєкт, який передбачає одноразову виплату 15 мільйонів гривень сім’ям загиблих рятувальників ДСНС.

Про це повідомляє  прес-служба апарату Верховної Ради України.

Ідеться про законопроєкт №13418 з урахуванням пропозицій народних депутатів України Андрія Мотовиловця та Олега Бондаренка, які стосуються соціального захисту працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, у законопроєеті визначені розміри та порядок виплати одноразової грошової допомоги у випадках, коли працівник ДСНС загинув під час виконання службових обов'язків, перебуває у полоні або вважається зниклим безвісти.

Відповідні норми застосовуватимуться під час дії воєнного стану, уточнює пресслужба ВР.

"Розмір одноразової грошової допомоги становитиме до 15 млн гривень. Кошти нараховуватимуться з урахуванням вже виплаченого грошового забезпечення і не може перевищувати 15 млн грн", – говориться у повідомленні.

За наявності особистого розпорядження працівника, кошти виплачується зазначеним у цьому розпорядженні особам. Якщо такого розпорядження немає, виплата здійснюється членам сім'ї та утриманцям відповідно до чинного законодавства.

Російські війська знову атакували  рятувальників на Донбасі та в Запоріжжі (фото).

На Хрещатику сталася пожежа  в готелі «Дніпро».

Оприлюднено  наслідки атаки на Київ.

У Києві втретє обклеїли  гомофобними листівками книгарню «Сенс».

Нагадаємо, у Києві спалили елітні позашляховики, двом жителям Кіровоградщини оголосили підозри.

Також зоозахисники розкритикували жартівливе відео блогерки з Троєщини.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток