Укренерго повідомило, як відключатимуть світло 17 липня
Завтра, 17 липня, планові відключення діятимуть протягом усієї доби, найбільше відключатимуть абонентів з 17.00 до 22.00.
Як повідомляє «Укренерго», з 00:00 до 6:00 обленерго будуть застосовувати дві черги відключень, із 6:00 до 17:00 і з 22:00 до 24:00 діятимуть три черги
З 17:00 до 22:00, під час вечірнього піку споживання, будуть задіяні чотири черги відключень одночасно.
Протягом усього дня у вівторок, 16 липня, в Україні одночасно вимикали чотири черги графіків з шести. Це було пов'язано з надзвичайною подією на одному з енергооб'єктів.
15 липня чотири черги вимикали лише з 16:00 до 24:00.
Тим часом, прем'єр Шмигаль назвав дату, коли зменшать тривалість відключень. Ситуація в українській енергетиці має покращитися вже з 20-х чисел липня.
А голова Укренерго повідомляв, що ситуація з дефіцитом потужностей в українській енергосистемі поступово почне покращуватись наприкінці липня. А восени є шанси взагалі обійтись без відключень.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.