В Міненерго розповіли про ситуацію в енергосистемі: де діють обмеження
В Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі. Наразі в Україні діють обмеження у двох областях – Харківській та Дніпропетровській.
Про це повідомляє Міненерго.
«Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та для промисловості – у Кривому Розі», - йдеться у повідомленні.
Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні, зазначили в Міненерго.
«В інших регіонах минулої доби споживачі не обмежувалися», - пояснили у міністерстві.
До цього графіки відключень діяли у Харківській області, а обмеження для промисловості – у Кривому Розі Дніпропетровської області.
Досвід минулих років свідчить, що споживання електроенергії в Україні в літній період збільшується. Цього року це зростання повинні компенсувати відновлювальні джерела, заявив голова Держенергонагляду Руслан Слободян.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.