В Україні скасували аварійні відключення світла, графіки діють лише у Харкові
Станом на ранок 1 квітня аварійні відключення електроенергії не застосовуються в жодному регіоні. Лише у Харкові діють графіки погодинних обмежень та мережеві обмеження споживання для промисловості у Криворізькому районі.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства енергетики.
«Дефіциту електроенергії немає. Планується комерційний імпорт. Учора фіксувався профіцит у системі – через сонячну погоду та відповідно інтенсивний виробіток електроенергії СЕС протягом дня НЕК «Укренерго» зменшував навантаження об’єктів ВДЕ сумарною величиною 1739 МВт*год», – йдеться у повідомленні.
Енергосистема працює стабільно та збалансовано, наголосили у відомстві.
На високовольтній підстанції у Запорізькій області зафіксували вибухи БПЛА, там є пошкодження обладнання, додали в Міненерго.
У результаті бойових дій пошкоджено газопровід середнього тиску до будівлі пожежної частини у Харківському районі, через що без газопостачання залишилась частина населеного пункту та комунально побутовий об’єкт.
«Через технологічні порушення відключилось обладнання на підстанції на Одещині, внаслідок чого знеструмлювались споживачі у м. Одеса. Протягом трьох годин усіх споживачів заживлено», – зазначили у міністерстві.
Уніч 31 березня російські агресори атакували південь України дронами-«шахедами» і ракетами. Ворог намагався заподіяти шкоди енергетичній інфраструктурі Одеської області та агропромисловим потужностям Херсонщини.
У Харкові вчора вперше після масованого ворожого обстрілу 22 березня не вводили жодних обмежень на споживання електроенергії.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.