В Україні вбили вовка-мандрівника Михася
У середині вересня в Україні лісники навмисно застрелили знаменитого вовка Михася, пише УНІАН.
Вовк Михась був одним з п'ятьох вовків, на яких білоруські екологи наділи GPS-нашийники для відстеження їхнього переміщення. На відміну від інших вовків, Михась не був агресивним, багато подорожував — жив у Польщі і Україні — і харчувався в основному лісовими ягодами.
Незважаючи на те, що вовк харчувався лише ягодами, фруктами і мишами, причиною вбивства Михася стало побоювання українських лісівників, що він зі своєю вовчицею і послідом з'їдять місцевих косуль. Так, у вересні лісники застрелили вовка і одного з його вовченят. Вовчиця і троє інших вовченят залишилися живі.
Раніше у Києві пройшов марш за права тварин.