Єрмак розповів деталі переговорів зі США щодо угоди про копалини
Україна веде конструктивні перемовини зі Сполученими Штатами Америки щодо угоди, пов'язаної з рідкісноземними металами.
Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
Він уточнив, що для важливої розмови з американськими партнерами він разом із першою віце-прем'єр-міністеркою з економіки Юлією Свириденко та віцепрем'єр-міністеркою з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною вирушили раніше з Форуму Україна. Рік 2025.
З американської сторони в перемовинах брали участь міністр фінансів США Скотт Бессент, радник президента США з нацбезпеки Майкл Волц, а також їхні команди та представник команди віце-президента США Джей Ді Венса.
Єрмак зазначив, що перемови просуваються конструктивно та підкреслив важливість двопартійної підтримки США у боротьбі України проти російської агресії.
Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський заявив, що під час домовленостей із президентом США Джо Байденом йшлося про грантову допомогу, а не про кредити.
Також нагадаємо, що на окупованих територіях України знаходиться критичні корисні копалини на суму 350 млрд доларів.