$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+10° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

Українська спортсменка стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

UA.NEWS 15 Грудня 2021 17:27

Чинна чемпіонка Європи українка Аліна Марущак стала переможницею чемпіонату світу з важкої атлетики, що проходить у Ташкенті (Узбекистан). Вона завоювала «золото» у ваговій категорії до 81 кг із навантаженням 248 кг, ставши першою як у ривку (113 кг), так і в поштовху (135 кг).

Чемпіонат світу триватиме до 17 грудня, повідомляє «Укрінформ».

«Срібло» та «бронзу» на чемпіонаті здобули представниці Колумбії Валерія Рівас – 239 кг (105+134) та Республіки Корея І Сеул Кім – 238 кг (108+130).

Раніше бронзовою призеркою чемпіонату світу-2021 стала українка Світлана Самуляк (55 кг), а «золото» у ривку виборола Марія Гангур (59 кг).

Раніше повідомлялося, що наші команди з футболу набрали менше очок, ніж клуби з Молдови та Азербайджану.

11 грудня пройшла жіноча естафета третього етапу біатлонного Кубка світу у Хохфільцені. Українки завершили гонку п'ятими.

Церемонія відкриття літніх Олімпійади 2024 року у Парижі вперше в історії проведення Ігор відбудеться не на стадіоні, а на річці Сені.