+12° Київ +8° Варшава +19° Вашингтон

Українська спортсменка здобула друге «золото» на Паралімпійських іграх в Токіо

UA.NEWS 27 Серпня 2021 13:04

Українська спортсменка-паверліфтерка Мар'яна Шевчук змогла завоювати друге «золото» на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсменка змогла підняти 125 кілограмів і здобути перемогу в змаганнях серед учасниць у вазі до 55 кг.

Про це повідомляє видання ВВС.

Мар'яна Шевчук - триразова призерка чемпіонатів світу і Європи з пауерліфтингу. У травні 2021 року на етапі Кубка світу в Тбілісі українка стала володаркою світового паралімпійського рекорду, піднявши 132 кг.

Мар'яна Шевчук народилася 2 травня 1996 року в місті Хмільник (Вінницька область), в січні 2019 року вона отримала титул кращої паверліфтерки світу.

Третій день Паралімпіади приніс Україні «бронзу» і «срібло». Юлія Павленко отримала нагороду в змаганнях з легкої атлетики - стрибків у довжину, а Владислав Білий завоював срібну нагороду в метанні списа.

У другий день Паралімпіади, 26 серпня, плавчиха Єлизавета Мерешко, яка завоювала для України перше «золото», отримала ще одну медаль - срібну - в запливі на 200 метрів комплексним стилем.

Зараз Україна знаходиться на 10 сходинці в медальному заліку Паралімпійських ігор. Наша збірна завоювала 17 медалей: 2 золотих, 9 срібних та 6 бронзових.

Паралімпійська команда України на іграх в Токіо в перший день змагань завоювала вісім медалей.