+11° Київ +7° Варшава +8° Вашингтон

Україна отримала перше «золото» на Іграх нескорених-2017

Ольга Коваль 26 Вересня 2017 11:32

Перша золота медаль на ІІІ Іграх нескорених у Торонто стала нагородою українського військовослужбовця Міністерства оборони, КМС з паліатлону Олега Зімнікова. 29-річний киянин посів перше місце у змаганнях з легкої атлетики у бігу на 1500 метрів.

Результат українця – 4 хвилини  33,78 секунди. Друге місце у змаганні посів француз Олівер Ботьє (4.34,99), бронза дісталася Дану Кроуфорду з Нової Зеландії (4.36,01).

Це перша золота медаль України, яка вперше бере участь в Іграх нескорених. Український президент привітав українського спортсмена.

Нагадаємо, рахунок нагородам «синьо-жовтих» відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька, який став бронзовим призером Ігор-2017 у штовханні ядра.