+10° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

Українська футбольна збірна везе із Анталії нічию

Олег Бесараб 20 Листопада 2018 22:04

20 листопада в турецькій Антальї на стадіон Antalya Arena відбулася товариська зустріч футбольних збірних України та Туреччини. Команди потренувалися і розійшлися по-товариському, 0-0.

В заявку на матч тренер української Андрій Шевченко збірної вніс сім молодих гравців, які ще можуть виступати за U-21. Проте, в першому ж таймі українська команда більше володіла м'ячем і завдала більше ударів в створ. У другому таймі Юндер пробив з десяти метрів по воротах Луніна, проте той зумів відвести м'яч на кутовий, який реалізувати турки не зуміли. Два рази м'яч все ж побував у сітці української команди, але в першому таймі гол не зарахували через фолу проти Пластуна, у другому таймі арбітр зафіксував офсайд.

Туреччина: Болат - Байрам, Сеюнджю, Айхан (Ертугрул 54), Мюлдюр (Деміраль 85) - Йокушлу, Кахвенджі (Кара 89) - Маллен (Топал 74), Езьякуп (Гюрлер 46), Юндер - Юнал (Тосун 46).
Україна: Лунін - Миколенко, Матвієнко, Пластун, Караваєв - Зінченко (Швед 77), Макаренко (Буяльський 83), Шапаренко (Малиновський 46), Коноплянка (Болбат 64), Циганков - Коваленко (Борячук 85).
Попередження: Кахведжі 48, Байрам 63 - Шапаренко 36, Швед 88

Примітно, що букмекери називали фаворитом зустрічі турок. Правда, кілька гравців збірної Туреччини травмувалися перед матчем з Україною. Раніше повідомлялося, що збірна України розгромно програла Словаччині в Лізі націй, але все ж вийшла зі своєї групи, а ось Туреччина вилетіла в групу С.