+12° Київ +12° Варшава +6° Вашингтон

Українська тенісистка вийшла до третього кола Ролан Гаррос

Олег Бесараб 31 Травня 2019 18:57

Українська тенісистка Леся Цуренко виграла свій матч другого кола Відкритого чемпіонату Франції. А перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла пробитися далі.

Як повідомляє Sport.ua, Леся Цуренко грала матч другого кола два дні - 30 травня він був перерваний через настання темряви при рахунку 6: 6 в третьому сеті - і в результаті здолала представницю Словаччини Олександру Круніч. Зустріч завершилася перемогою Цуренко з рахунком 5: 7, 7: 5, 11: 9. У третьому колі Ролан Гаррос Цуренко зустрінеться з чинною переможницею турніру, третьою ракеткою світу Сімоною Халеп.

А ось Еліна Світоліна покинула турнір у другому колі, поступившись 19-й ракетці світу Гарбінє Мугурусі з Іспанії. Зустріч завершилася поразкою Світоліної в двох сетах - 3:6, 3:6.

У 2018 році Цуренко захистила статус чемпіонки в Акапулько, вийшла в 4-й коло Roland Garros і в чвертьфінал US Open. Раніше третя ракетка України показала вражаючі заняття боксом, опублікувавши відео, де вона відпрацьовує потужні удари на рингу.