+12° Київ +14° Варшава +17° Вашингтон

Українські дзюдоїсти завоювали комплект медалей на етапі Гран-прі в Марокко

Ольга Коваль 12 Березня 2018 09:32

Українські дзюдоїсти завоювали чотири нагороди на етапі Гран-прі з дзюдо в Марокко, який проходив в Агадирі: одну золоту медаль, одну срібну і дві бронзові. Золоту медаль виграла Єлизавета Каланіна, «срібло» здобула Анастасія Турчин, а бронзові медалі заробили Кенджау Ньябалі і Олександр Гордієнко.

У категорії понад 78 кілограмів свою другу міжнародну нагороду в цьому сезоні отримала Єлизавета Каланіна. Повідомляється, що спочатку Каланіна взяла верх над місцевою дзюдоїсткою Юсрою Аурз, потім перемогла Іванну Сутало з Хорватії, переможницю молодіжної європейської першості 2016 (до 23 років).

«У фіналі Єлизавета зустрілася з словенкою Анамарією Веленшек, в активі якої є «срібло» чемпіонату світу-2015 і «бронза» Європейських ігор. В основний час сутички переможця не виявили. У «Голден скор» судді оголосили українку переможницею, бо суперниця була покарана за менш активну боротьбу», - повідомляє сайт Федерації дзюдо.

[gallery link="none" size="full" ids="79129,79131,79130,79128,79127"]

У вазі до 78 кілограмів Анастасія Турчин боролася за золото з німкенею Майке Зіех. У «Голден скор» українка програла по зауваженням і отримала в результаті «срібло». Кеджау Ньябалі з Києва у вазі до 90 кілограмів боровся з чинним чемпіоном світу Неманьйом Майдовім з Сербії.

«Жодному з суперників не вдалося провести результативні дії, і справа дійшла до «Голден скор». Однак і тут прийомів не було, але серб взяв ліміт зауважень, і Ньябалі став призером», - йдеться в повідомленні.

«Одесит Олександр Гордієнко в категорії понад 100 кілограмів вже перемагав в Африці на етапі «Гран-прі». «Бронзовий» поєдинок проти француза Хамзи Учане пройшов дуже швидко: Олександр здолав опонента за 20 секунд», - відзначили в звіті.

Нагадаємо, Україна завоювала друге «золото» на Паралімпіаді 2018.