+11° Київ +12° Варшава +18° Вашингтон

Українські спортсмени з вадами слуху встановили рекорд на Дефлімпіаді

UA.NEWS SAV 01 Серпня 2017 15:03

До України повернулася збірна спортсменів з вадами слуху після тріумфального виступу на Дефлімпійських іграх-2017 у турецькому місті Самсун. Під час найбільших змагань з багатьох видів спорту, українська команда виборола 99 нагород та посіла друге місце у загальному медальному заліку, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Українська збірна налічувала 217 спортсменів в 16 видах спорту. Протягом 13 днів українці здобули 21 золотих, 42 срібних та 36 бронзових комплектів нагород. Лідерами змагань з медального заліку стали росіяни, а третє місце посіла Корея.

Фінальний успіх команди стався 30 липня – в останній день Дефлімпіади. Футбольна команда України грала у фіналі з турецькою збірною і виграла срібло.

В цілому, Україна покращила свій результат порівняно з попередньою Дефлімпіадою в Софії у 2013 році. Тоді українські спортсмени з вадами слуху завоювали 88 медалей і також зайняли друге місце у загальному заліку.

-2-8

В нинішньому році за перше місце на змаганнях держава обіцяє виплатити спортсменам 48 тисяч доларів, за друге – 31 тисячу, за третє – 22 тисячі доларів.

Як повідомлялося, українська жіноча естафетна команда виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики. У фіналі спортсменки встановили юніорський рекорд і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед українок.