$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+11° Київ +10° Варшава +7° Вашингтон

Україна виборола друге «срібло» Олімпіади в Токіо

UA.NEWS SAV 04 Серпня 2021 15:31

Українець Парвіз Насибов здобув срібло з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кілограмів на Олімпійських Іграх у Токіо.

У фіналі українець з рахунком 1:9 програв іранцю Мохаммеду Резі Гераю, повідомляє Українська правда.

У півфіналі Парвіз переміг єгипетського борця Мохаммеда Ібрагіма Ель-Саєда, чотириразового чемпіона Африки. Для українця це була важка сутичка: програючи під час поєдинку, він здолав суперника з рахунком 7:6.

Таким чином, це друга срібна медаль збірної України на Олімпійських Іграх в Токіо і десята – у загальному заліку. На даний момент, в активі збірної одна золота, дві срібних та вісім бронзових медалей.

Нагадаємо, 4 серпня борець греко-римського стилю Жан Беленюк здобув першу золоту медаль для України на Олімпіаді-2020.

Додамо, що раніше український плавець Михайло Романчук у запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» Олімпіади в Токіо.

А українські каноїсти Алтухов і Янчук упевнено вийшли до півфіналу змагань. Спортсмени фінішували другими у чвертьфінальному заїзді на дистанції 1000 метрів у змаганнях каное-двійок.