+17° Київ +13° Варшава +13° Вашингтон

Українки вперше завоювали олімпійську медаль в артистичному плаванні

Олег Бесараб 04 Серпня 2021 15:26

Українки Марта Фєдіна та Анастасія Савчук на Олімпійських іграх у Токіо завоювали бронзову медаль в артистичному плаванні. Це перша олімпійська нагорода України в історії цього виду спорту.

Як передає Суспільне, у фіналі українки отримали за свій виступ 95.6 балів, перше місце зайняли представниці ОКР, друге – Китаю, японки були четвертими.

Це десята медаль для України на цих іграх. Девя'тою стало золото Жана Беленюка у греко-римській боротьбі в категорії до 87 кг.

Українська борчиня Алла Черкасова зайняла третє місце на олімпійських змаганнях з греко-римської боротьби у категорії до 68 кг.

Український борець греко-римського стилю, нардеп Жан Беленюк вийшов у фінал олімпійських змагань у категорії до 87 кг.

Перед цим Беленюк переміг суперника з Алжиру і вийшов у півфінал Олімпіади.

Також на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські каноїсти Алтухов і Янчук впевнено вийшли в півфінал змагань. Спортсмени фінішували другими в чвертьфінальному заїзді на дистанцію 1000 м в змаганнях каное-двійок.

Український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Олени Рибакіна і завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо.