+12° Київ +14° Варшава +17° Вашингтон

Українська юніорка взяла друге золото чемпіонату України з біатлону

UA.NEWS SAV 27 Грудня 2019 18:23

Олександра Меркушина у віці 14 років виграла друге золото дорослого чемпіонату України з біатлону.

Спортсменка знову перемогла у спринті на дистанції 7,5 кілометрів.

Біатлоністка пройшла дистанцію за 23 хвилини і 51,3 секунди, випередивши Юлію Городня і Яну Бондар на 12 і 32,2 секунди відповідно, зробивши чотири промахи, повідомили на сайті Федерації біатлону України.

Таким чином Меркушина стала наймолодшою переможницею дорослих чемпіонатів України в історії.

Чемпіонат України. Спринт

1. Олександра Меркушина – 23.51,3 (1 + 3)

2. Юлія Городна – 12,0 (0 + 2)

3. Яна Бондар – 32,2 (0 + 2)

Вчора, 26 грудня, Олександра перемогла в спринті, випередивши на 58,8 секунди Любов Кип’яченкову, яка фінішувала другою.

Нагадаємо, на Кубку з біатлону в Австрії Україна посіла 4-е місце в сингл-міксті.

Також збірна України не поїхала на заключний етап Кубка світу з біатлону до Росії. Бойкотувати змагання в країні-агресорі також вирішили команди США, Канади, Чехії та шведський олімпійський чемпіон Себастьян Самуельсон.