+7° Київ +8° Варшава +14° Вашингтон

Українські спортсмени перемогли на Чемпіонаті світу з ММА

Ілона Завальнюк 03 Серпня 2021 15:58

Українська команда зі змішаних єдиноборств посіла перше місце на Чемпіонаті світу з ММА серед дітей, юнаків та юніорів Cофія-2021. Усього у змаганнях брали участь спортсмени з 23 країн.

Наші співвітчизники завоювали 52 медалі: 17 золотих, 18 срібних і 17 бронзових, повідомив почесний президент Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України Артур Палатний.

«Такий успіх став можливий завдяки наполегливій праці кожного юного спортсмена під професійним наставництвом команди тренерів та якісній роботі керівництва Федерації ММА України», - зазначив він.

Нагадаємо, у червні український боєць ММА Ярослав Амосов став чемпіоном промоції Bellator у напівсередній вазі. У ніч на суботу, 12 червня, він переміг чемпіона Дугласа Ліму.

А торік український боєць змішаних єдиноборств Дмитро Побережець здобув перемогу нокаутом над поляком Адамом Палашем на турнірі ACA 109, який відбувся у Лодзі.