+11° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

В Англії вилучений з поля футболіст вимкнув на стадіоні світло

Олег Бесараб 28 Квітня 2019 11:27

Курйозний випадок стався під час матчу між англійськими командами «Челтнем Сарасенз» і «Кідлінгтон Девелопмент», які виступають в у регіональній Лізі Хелленік. Футболіст, який отримав червону картку, зупинив гру, вимкнувши на стадіоні світло.

Як повідомляє Daily Mail, прожектори на стадіоні погасли на 73-й хвилині гри. Судді довелося зупинити матч, тому як в темряві гравці не могли розрізнити на полі м'яч. Незабаром було знайдено винуватця інциденту - гравця «Кідлінгтона» Джуліуса Мурагу, вилученого з поля у другому таймі. Сам він стверджує, що пішов у роздягальню і став шукати, де вмикається світло в душі, в результаті випадково знеструмив освітлення на полі. Втім, це нічим не допомогло його команді, яка в результаті поступилася «Челтнем Сарасенз» з рахунком 3-1.

Раніше повідомлялося, що півзахисник «Манчестера» подав до суду за браковані бутси.

Також було опубліковано відео, як футболіст впав у двометровий рів під час матчу Ліги Європи. А футболіст АПЛ продемонстрував найшвидший гол в історії чемпіонату.