+11° Київ +7° Варшава +8° Вашингтон

Відео: «Барселона» з історичним рекордом виграла Кубок Іспанії

UA.NEWS SAV 22 Квітня 2018 12:26

У Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітан» відбувся фінальний матч фіналу Кубка Іспанії, у якому взяли участь команди «Барселона» та «Севілья». Зустріч завершилася з рахунком 5:0 на користь каталонського клубу, повідомляє «Обозреватель».

У першому таймі форвард Луїс Суарес оформив дубль. Також забитим м’ячем відзначився нападник Ліонель Мессі. Після перерви голи забили півзахисники Андрес Іньєста і Філіппе Коутіньйо.

Для «Барселони» ця перемога в Кубку Іспанії стала четвертою поспіль і 30-ю за всю історію. Другу сходинку посідає «Атлетик» з Більбао, який завойовував титул 23 рази, а третє – мадридський «Реал» з 19 перемогами.

Як повідомлялося, «Барселона» посіла третє місце у списку найбільш прибуткових футбольних клубів світу.