+12° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

Відео: Хацкевич після поразки в УПЛ збирається у відставку та інші результати матчів

Ольга Коваль 03 Вересня 2018 08:49

Сьогодні в 7 турі чемпіонату України з футболу київське «Динамо» на своєму полі програло львівським «Карпатам» - 0:2. Після гри головний тренер киян Олександр Хацкевич натякнув про відставку.

«За першим таймом я соромився взагалі спостерігати. Вийшли з таким настроєм ... Це моя вина, я повністю винен в тому, що з перших хвилин не було належного настрою. Важко було щось перебудувати, бо не було ні руху, ні думки. Так, були моменти, але це не рахується. Другий тайм почали активніше, агресивніше, але так треба грати з перших хвилин. Ця поразка повністю на мені. А щодо подальших рішень ... Думаю, ми з президентом клубу переговоримо. Я для себе рішення прийняв, подякував хлопцям за той час, який ми разом, і побажав їм удачі в збірній. За ці два тижні треба прийняти правильне рішення, яке піде на користь, в першу чергу, «Динамо», - заявив на прес-конференції Хацкевич.

Результати матчів:

«Ворскла» - «Чорноморець» - 2:1

Голи: Кулач, 49, Рижук, 87 (автогол) - Чорний, 63.

«Шахтар» - «Маріуполь» - 2:0

Голи: Мораес, 43, Дава, 56 (автогол).

ФК «Львів» - «Олександрія» - 2:2

Голи: Бруно, 8, Тейлор, 21 - Грицук, 53, Сітало, 86.

«Десна» - «Олімпік» - 0:1

Гол: Білоног, 55.

«Динамо» - «Карпати» - 0:2

Голи: Швед, 19, 45 + 2.

«Арсенал-Київ» - «Зоря» - 0:5

Голи: Караваєв, 5, Хомченовський, 13, 69, Рафаель, 43, Ледньов, 51.

Турнірна таблиця

Нагадаємо, в Монако відбулося жеребкування групового етапу другого за значимістю єврокубкового турніру - Ліги Європи. За її підсумками, «Динамо» зіграє в групі К, а «Ворскла» - в групі Е.