+10° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

Відео: український легіонер і травмований капітан стали героями вирішального матчу чемпіонату Греції

Олег Бесараб 23 Квітня 2019 14:38

ФК ПАОК достроково став чемпіоном Греції, обігравши в матчі 29 туру «Левадіакос» з рахунком 5:0. У цій грі український півзахисник ПАОК Євген Шахов оформив дубль, а в фіналі тренер салонікської команди символічно випустив на заміну капітана Вієйрінью, недавно прооперованого після важкої травми.

Як повідомляє dynamo.kiev.ua, капітан ПАОКа Вієйрінья всього два тижні тому був прооперований після травми хрестоподібних зв'язок коліна. І хоч він ще не в змозі впевнено пересуватися, футболіст вийшов на заміну на 90+1 хвилині. Вболівальники ПАОКа зустріли його оваціями.

Іншим героєм матчу став український півзахисник ПАОКа Євген Шахов, який потрапив в стартовий склад на цей поєдинок і відзначився одразу двома голами за свою нинішню команду. Вже на 3-й хвилині він відкрив рахунок, зігравши на добиванні. А в середині другого тайму український легіонер оформив дубль, забивши головою.

Раніше повідомлялося, що «Динамо» заплатило мільйони євро за травмованого іспанського форварда. Також були оприлюднені подробиці важкої травми півзахисника «Динамо». А «Ворсклу» очолить легендарний динамівець.