+10° Київ +5° Варшава +14° Вашингтон

Відео: Кабмін провів засідання уряду у формі збірної України з футболу

Ілона Завальнюк 30 Червня 2021 14:46

Кабінет міністрів України у повному складі одягнувся у форму збірної України з футболу та провів у ній своє сьогоднішнє засідання на знак вдячності «жовто-синім» за вихід у чвертьфінал Євро-2020.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль подякував українській збірній за перемогу над Швецією та вихід в ¼ фіналу Чемпіонату Європи з футболу.

«Кілька слів про неймовірний матч нашої збірної з футболу вчора вночі. Україна у 1/4 Євро-2020. Це - величезний успіх нашої збірної, тренерського штабу. Я вітаю і дякую хлопцям, тренерам за цю перемогу. Такі речі, звісно ж, мотивують, об'єднують країну, яка всім серцем вболіває і вболівала за нашу команду. Дякую нашій збірній, вітаємо вас!»

Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр України

[gallery size="plate_620_400" ids="391079,391080,391081,391082"]

В 1/8 фіналу Євро-2020 збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2-1. Відкрив рахунок на 27 хвилині Зінченко, отримавши пас у штрафній від Ярмоленка, і з ходу пробивши в один дотик Ольсена. Найкращим гравцем матчу за версією WhoScored визнаний Олександр Зінченко (оцінка 9,0).

Гол форварда збірної України Артема Довбика в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 з національною командою Швеції увійшов до історії.

На жаль, нападаючий збірної України отримав серйозну травму в матчі проти Швеції на чемпіонаті Європи. Він залишає розташування команди і повертається до Києва на обстеження.

Як відомо, у грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2: 0 перемогла Німеччину. В ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.

Поєдинок Україна – Англія відбудеться в суботу, 3 липня, на «Стадіо Олімпіко» в Римі. Початок зустрічі – о 22:00.

Але вболівальники з України не зможуть прилетіти на матч проти Англії в чвертьфіналі Євро-2020, який пройде в Римі. Це пов’язано з обмеженнями у зв’язку з коронавірусом.